Blog libereckého makléře

Začínám psát blog :-)

Proč jsem se vlastně rozhodl začít psát svůj vlastní blog?

Vedlo mě k tomu více faktorů, které pro přehlednost zařadím do bodů.

  • Občas mě realitní trh něčím tak zaskočí, že si zanadávám buď s tátou v kanceláři, nebo s kolegy z Prahy přes Whatsapp. Napadlo mě ale, že když si budu vše jen mumlat pod vousy, nic tím nezměním. Proč to tedy nesepsat do veřejného deníčku?
  • Zjistil jsem, že v realitním rybníčku, je i přes technologie, které jsou k dispozici, spoustu lidí, kteří stále fotí na mobilní telefon a fotografie pak vypadají jako kdyby byly focené na bramboru. Proč to tak je? Nevím, ale mohu o tom napsat úvahu a pomocí článků na blogu tak například motivovat makléře k pořízení lepšího zařízení a tvoření tak mnohem lepší služby pro klienty.
  • Samozřejmě je to i osobní propagace. Věřím, že když klient z článků uvidí, že problematice trhu, marketingu, prodeje, používaného zařízení a ostatního, rozumíme, spíše si pro spolupráci vybere nás.

Tak proč to nezkusit. 3 body jsou už dostatečný důvod. Tak pojďme na to. :-)

zacinam psat blog

Novinky na blogu přímo na Váš e-mail.

Vaše osobní údaje (e-mail) budeme zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem o realitách v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Kontaktujte NÁS

Kontaktujte nás přímo přes některý z kontaktů uvedený níže. Nebo se stavte alespoň na kávu. Rádi vás poznáme.